• Drążki rozporowe

Drążek rozporowy; stal; sworzeń ø 24 mm do otworu ø 25 mm; min. zakres roboczy: 2.134 mm; max. zakres roboczy: 2.540 mm
Dostępność 150 szt.
Waga 7.4 kg.
104.75
104.75
szt. Do przechowalni
Drążek rozporowy; stal; gumowe nóżki antypoślizgowe; min. zakres roboczy: 2.35 mm; max. zakres roboczy: 2.720 mm; fi 38 mm
Dostępność 10 szt.
Waga 5.6 kg.
126.69
126.69
szt. Do przechowalni
Belka naburtowa z płytkami; aluminium; końcówki dociskowe do listwy alu.; min. zakres roboczy: 2.400 mm; max. zakres roboczy: 2.700 mm
Dostępność 122 szt.
Waga 7.2 kg.
211.56
211.56
szt. Do przechowalni

Drążek rozporowy – pełne bezpieczeństwo przewożonych ładunków

Jakie są sprawdzone i skuteczne metody, dzięki którym przewożony załadunek dojedzie na miejsce w idealnym stanie? Zabezpieczenie towaru za pomocą drążka rozporowego to jeden ze sprawdzonych sposobów na odpowiednią ochronę ładunku. Jego mocowanie jest niezwykle proste, szybkie i nie wymaga żadnych dodatkowych komponentów. Drążek rozporowy, dzięki swojej regulacji sprawdzi się w wielu sytuacjach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Dolezych24, w którym znaleźć można odpowiednie metody i produkty na bezpieczne i sprawdzone zabezpieczenie transportu. W naszym szerokim asortymencie dostępne są drążki rozporowe wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz inne produkty, które pomogą odpowiednio zabezpieczyć przewożony towar. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i wybrania najlepszego rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb.

Drążki rozporowe transportowe – przy zabezpieczaniu jakich towarów sprawdzą się najlepiej?

Drążki rozporowe transportowe, dzięki swojej teleskopowej rurce są niezwykle uniwersalne. Do ich montażu nie potrzeba żadnych dodatkowych elementów, co znacznie wpływa na ich wszechstronność. Drążki rozporowe sprawdzą się przy zabezpieczeniu ładunków o różnych kształtach i rozmiarach nawet tych nietypowych czy nieregularnych oraz w sytuacjach, gdy niemożliwe jest zastosowanie pasów transportowych. Tego typu zabezpieczenie najlepiej sprawdzi się w pojazdach ze stabilną i prostą ścianką, która zapewni odpowiednie „oparcie” dla wspomnianego drążka. Warto pamiętać, że drążek można montować zarówno poziomo, jak i pionowo.

Drążek rozporowy transportowy – jak go używać?

Zamontowanie drążka rozporowego nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności, a jego użycie jest niezwykle proste i intuicyjne. W pierwszej kolejności warto upewnić się, czy ściana, na której będzie opierał się wspomniany drążek, jest stabilna, sztywna i nie ma nierówności, które znacznie pogorszyć mogłyby skuteczność tej metody. Następnie wybieramy miejsce mocowania i odpowiednio zabezpieczamy drążek w zależności od jego rodzaju. Przed ukończeniem montażu, warto sprawdzić stabilność i wytrzymałość każdego z osadzonych drążków. Należy pamiętać, że nasza instrukcja montażu jest bardzo ogólna. Aby mieć pewność, że użyty drążek rozporowy transportowy zamontowany został prawidłowo, warto postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu.

Drążek rozporowy – najlepsza jakość w konkurencyjnej cenie

Szukając sprawdzonych, mocnych i wytrzymałych drążków, warto postawić na produkty z naszej oferty. W sklepie Dolezych24 dostępne są drążki rozporowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym ze stali i aluminium. Każdy z nich zadba o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru, aby ten dotarł na miejsce bez szwanku, nawet przy najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy. Nagłe hamowanie? Ostre zakręty? Nic nie wpłynie na stabilność ładunku, jeśli prawidłowo zabezpieczy się swój towar za pomocą drążków z naszej szerokiej oferty. W naszym sklepie dostępny jest drążek rozporowy w konkurencyjnej cenie, dzięki czemu nie wydając majątku, można odpowiednio zadbać o zabezpieczenie przewożonego załadunku. Wybierając produkt z naszej oferty, kupujesz raz i przez długie lata cieszysz się jego niezawodnością. Dzięki konkurencyjnej cenie naszych drążków rozporowych można zadbać o skuteczne zabezpieczenie przewożonego ładunku, nie nadszarpując swojego budżetu. To inwestycja, która zapewni spokój i pewność podczas transportu, bez konieczności częstych wymian czy napraw.

Drążki rozporowe transportowe – poznaj naszą szeroką ofertę

Oferujemy drążki rozporowe transportowe wykonane z różnych materiałów, zapewniając naszym klientom wybór i możliwość dopasowania mocowania do potrzeb i wymagań konkretnego transportu. Poza drążkami w naszej ofercie znajdują się także inne produkty, dzięki którym z łatwością zadbać można o odpowiednie zabezpieczenie swojego przewozu, w tym różnego rodzaju pasy transportowe, odciągi łańcuchowe, siatki kontenerowe, maty antypoślizgowe oraz przydatne komponenty. Nasza oferta to także produkty, które wykorzystać można przy różnych technikach podnoszenia, dlatego znaleźć u nas można sprawdzone artykuły zarówno do podnoszenia, jak i mocowana – zachęcamy do sprawdzenia całej oferty naszego sklepu Dolezych24.

Drążek rozporowy transportowy – zaufaj specjalistom z ponad 30-letnim doświadczeniem

Szukając sprawdzonych artykułów, z którymi odpowiednio zamocować można transportowany towar, warto postawić na wiedzę i ponad 30-letnie doświadczenie naszej firmy. Na prawidłowym mocowaniu, znamy się jak nikt inny. Kupując produkty z naszej oferty, stawiasz na sprawdzony towar, prosto spod rąk wyspecjalizowanej kadry pracowników. Nie wiesz, jakie mocowanie wybrać do danego ładunku? Zadzwoń do nas lub napisz, a doradzimy Ci w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania i pomożemy wybrać Ci najbardziej dopasowany do konkretnych potrzeb produkt. Zachęcamy do sprawdzenia naszej szerokiej oferty, która obejmuje niezwykle praktyczny drążek rozporowy transportowy, który zabezpieczy ładunek bezpiecznie i profesjonalnie.