• Drążek rozporowy sworzeń ø 24mm do otworu ø 25mm,stal

Symbol: 21-06172415-000000-000

Drążek rozporowy; stal; sworzeń ø 24 mm do otworu ø 25 mm; min. zakres roboczy: 2.134 mm; max. zakres roboczy: 2.540 mm

104.75
104.75
szt. Do przechowalni
Opinie
Cena przesyłki 23
Odbiór osobisty 0
Obiór osobisty (przedpłata) 0
Kurier 23
Kurier (Pobranie) 30
Dostępność 150 szt.
Waga 7.4 kg

Zamówienie telefoniczne: 32 60 35 801

Zostaw telefon

Drążki rozporowe

Drążki rozporowe służą do skutecznego zabezpieczania ładunku w czasie transportu. Dzięki nim można łatwo i szybko blokować przewożone ładunki w pojazdach z rożnego typu nadwoziami, takimi jak:

  • nadwozia furgonowe
  • kontenery
  • chłodnie
  • zamknięte zabudowy o sztywnych ścianach

Nasze drążki rozporowe mogą być z powodzeniem montowane zarówno w pionie, jak i w poziomie pomiędzy sztywnymi powierzchniami. Ich obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Jako alternatywa dla pasów transportowych, drążki rozporowe nie potrzebują żadnych punktów zaczepienia, a wyłącznie sztywne i stabilne powierzchnie, pomiędzy którymi mogą być montowane. Pozwalają one odpowiednio podzielić powierzchnię ładunkową, tym samym uniemożliwiają przemieszczanie się ładunków w sposób niekontrolowany po ładowni w trakcie transportu.
Drążek rozporowy zbudowany jest ze stalowej lub aluminiowej rury o wysokich parametrach wytrzymałościowych, o regulowanej długości, która zakończona jest gumowymi, antypoślizgowymi stopkami oraz wyposażona jest w dźwignię naprężającą. Ruchome stopki zabezpieczają drążek przed ich wysunięciem. Jedna ze stopek działa na zasadzie amortyzatora. Mechanizm rozpierający drążka łatwo i trwale blokuje go w punktach montażu. Drążek to zabezpieczenie uniwersalne dzięki temu, iż charakteryzuje się znacznym zakresem regulacji długości.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci