• Pasy do lawet

Pas mocujący do transportu samochodu; 2-cz.; PN-EN 12195-2; zdolność moc. (LC): 1.500 daN; napinacz standard; szer. taśmy: 50 mm; PES; hak profilowy; dł. robocza LG: 3.000 mm
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 50 szt.
Waga 2 kg.
62.73
62.73
szt. Do przechowalni
Pas mocujący do transportu samochodu; 2-cz.; PN-EN 12195-2; zdolność mocowania (LC): 1.500 daN; napinacz standard; szer. taśmy: 50 mm; PES; hak profil.; cz. kr.: 0,3 m; dł. rob LG: 3.000 mm + OMG
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 10 szt.
Waga 2.14 kg.
56.21
56.21
szt. Do przechowalni
Pas mocujący do transportu samochodu.; 2-cz.; PN-EN 12195-2; zdolność mocowania (LC): 1.500 daN; napinacz standard; szer. taśmy: 50 mm; PES; hak profilowy jednopalczasty obrotowy.; dł. rob LG: 3.000 mm + OMG
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność 10 szt.
Waga 2.66 kg.
76.14
76.14
szt. Do przechowalni

Pasy do lawet – zabezpiecz przewożony samochód pewnie i bezpiecznie

Jak sprawnie i bezpiecznie przetransportować samochód na lawecie? Niezależnie od odległości oraz przewożonego pojazdu czy maszyny, transport ten powinien być przeprowadzony z zachowaniem wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Pasy do lawet to kluczowy element, który zapewnia stabilność i odpowiednie mocowanie przewożonego auta, niezależnie od warunków, jakie spotkać można na drodze. Warto wybrać nasze najwyższej jakości pasy do lawet, dzięki którym każdy przejazd z załadowaną lawetą będzie stabilny i w pełni bezpieczny zarówno dla kierowcy, jak i dla innych uczestników ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znaleźć można pasy wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniające tym samym pewność i stabilność przejazdu. Zapraszamy do sprawdzenia naszego sklepu internetowego i wybrania pasów, które w pełni odpowiadać będą konkretnym potrzebom naszych klientów.

Pas do lawet – jak wybrać odpowiednie pasy do lawety?

Aby każdy przejazd był pewny i bezpieczny, przewożony pojazd warto zabezpieczyć pasami o jak najwyższej wytrzymałości potwierdzonej parametrami i odpowiednimi testami. Pas do lawet powinien być dopasowany do wagi przewożonego ładunku oraz mieć odpowiednią długość – tylko wtedy należycie spełni on swoją funkcję. Do przewożenia pojazdów na lawecie wymagane jest, aby zabezpieczyć je za pomocą pasów mających odpowiednie atesty. Nasz sklep wyposażony jest w pasy do lawet wykonane zgodnie z unijną normą PN-EN 12195-2. Odpowiednio założone pasy zapewnią bezpieczeństwo podczas przewozu, jak i podczas kontroli drogowej. Dodatkowo nasze pasy do lawet są łatwe w użyciu, co sprawia, że ich zakładanie i zdejmowanie jest szybkie i wygodne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz starannemu wykonaniu nasze pasy są niezwykle trwałe i niezawodne bez względu na warunki pogodowe. Sprawdzą się zarówno w deszczu, w upale, jak i podczas siarczystych mrozów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i poznania niezwykłej jakości proponowanych przez nas produktów.

Pasy do lawety – jak je zakładać?

Zakładanie pasów do lawet jest prostą czynnością. Jednak, aby mieć 100% pewność co do ich odpowiedniego założenia, należy wykonać to z ogromną precyzją. Aby pojazd na lawecie był stabilny, warto założyć pasy na wszystkie cztery koła przewożonego samochodu. Pasy powinny być przymocowane do lawety przy pomocy haków. Pasy do lawety należy przełożyć przez koło i równomiernie rozłożyć, upewniając się, że na całej ich długości nie występują skręty czy zagięcia. Następnie należy odpowiednio naprężyć taśmy za pomocą napinacza, zapiąć klamrę i kolejno jeszcze raz sprawdzić, czy jest ona prawidłowo zapięta. Przed ruszeniem w trasę, należy upewnić się, że każde koło jest prawidłowo zamocowane, a pasy są w odpowiednim stanie bez przetarć czy naderwań. Warto pamiętać, aby odpowiednio zabezpieczyć wszystkie luźno wiszące elementy.

Pasy do lawet – doskonała jakość w przyjaznej cenie

Szukasz sprawdzonych pasów do zabezpieczania pojazdów przewożonych na lawecie? W naszej ofercie znajdują się gatunkowe produkty stworzone z wysokiej klasy materiałów. Nasze pasy do lawet wykonane zostały z najwyższej jakości poliestru (PES), co zapewnia im niezwykłą wytrzymałość oraz odporność zarówno na skrajnie niskie, jak i skrajnie wysokie temperatury. Dzięki pasom do lawet oferowanym przez naszą firmę można mieć pewność, że pojazd będzie bezpieczny i stabilny podczas całej podróży, niezależnie od warunków atmosferycznych czy odległości trasy. Ceny pasów dostępnych w naszej ofercie wahają się od ok. 40 do 80 zł za sztukę w zależności od wybranego modelu. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego wszystkie nasze produkty oferowane są w niezwykle konkurencyjnych cenach. Wybierając asortyment z naszej oferty, kupuje się raz i przez długie lata można cieszysz się jego niezawodnością. Postaw na sprawdzone mocowanie, które znajduje się w naszym sklepie.

Pas do lawet – poznaj całą gamę naszych produktów do mocowania

W naszej ofercie znaleźć można odpowiedni pas do lawet, a także tysiące innych produktów dostosowanych do wielu różnych technik podnoszenia oraz mocowania, w tym pasy transportowe, odciągi łańcuchowe, drążki i listwy rozporowe, maty antypoślizgowe czy siatki kontenerowe. Oferujemy także akcesoria zawiesi, trawersy, wciągniki i uchwyty. Dolezych to nie tylko sklep z jakościowym asortymentem, oferujemy także usługę przeglądu okresowego oraz serwis, co pozwala utrzymać osprzęt w doskonałej kondycji technicznej oraz zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Pasy do lawety – zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem

Na polskim rynku istniejemy od ponad 30 lat. Jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie podnoszenia i zabezpieczanie ładunków cieszącym się ogromnym zaufaniem klientów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości produktom i profesjonalnej obsłudze, udało nam się dojść do obecnego miejsca, jednak na tym nie przestajemy. Pragniemy się stale rozwijać, nadążać za technologią i dostarczać naszym klientom innowacyjne rozwiązania, które spełniają najnowsze standardy bezpieczeństwa oraz zapewniają wyższą wydajność i komfort podczas transportu. Nasz asortyment to najwyższej jakości pasy do lawetoraz inne akcesoria do mocowania.