• Maty antypoślizgowe do transportu

Dolezych Mata antypoślizgowa; DoMatt standard – rolka; VDI 2700, str. 14 + 15; długość: 2.420 mm; szerokość: 70 mm; grubość: 3 mm; czarny
Dostępność 10 szt.
Waga 0.5 kg.
35.06
35.06
szt. Do przechowalni
Dolezych Mata antypoślizgowa; DoMatt standard – arkusz; VDI 2700, str. 14 + 15; długość: 300 mm; szerokość: 200 mm; grubość: 10 mm; czarny
Dostępność 180 szt.
Waga 0.5 kg.
6.27
6.27
szt. Do przechowalni
Dolezych Mata antypoślizgowa; DoMatt standard – rolka; VDI 2700, str. 14 + 15; długość: 5.000 mm; szerokość: 250 mm; grubość: 8 mm; czarny
Dostępność 30 szt.
Waga 9.2 kg.
79.95
79.95
szt. Do przechowalni

Maty antypoślizgowe do transportu – zabezpieczenie dodatkowe, idealne do każdego typu mocowania

Jak zwiększyć bezpieczeństwo przewożonego ładunku? Warto postawić na dodatkowe zabezpieczenie wspomagające, które sprawdzi się przy każdej technice mocowania. Maty antypoślizgowe do transportu minimalizują przesuwanie się ładunku, co znacznie zwiększyć może jego bezpieczeństwo podczas przewozu. Taką matę stosuje się dodatkowo, aby zwiększyć pewność mocowania ładunku zabezpieczonego za pomocą pasów transportowych, odciągów łańcuchów, drążków rozporowych czy innej techniki. Mata antypoślizgowa zapewnia dodatkowe tarcie między ładunkiem a podłożem, co znacznie zmniejszyć może ryzyko przemieszczenia się towaru nawet w przypadku nagłego hamowania czy ostrych zakrętów. W ofercie naszego sklepu znajdują się wielokrotnie przetestowane i polecane maty antypoślizgowe w różnych rozmiarach i o różnych grubościach, dzięki czemu swobodnie dopasować można je do wielkości i wagi przewożonego ładunku. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu i przetestowania produktów z naszego sklepu internetowego Dolezych24.

Mata antypoślizgowa do transportu – jak dobrać odpowiednią matę

Jak dobrać odpowiednią matę antypoślizgową do przewożonego ładunku? W pierwszej kolejności należy dopasować grubość maty, która zależeć będzie od wagi przewożonego towaru. Kolejno warto dobrać rodzaj maty do wielkości powierzchni transportowej lub innych elementów, na których chcesz umieścić ten rodzaj mocowania. Dobrze jest wybierać maty wykonane z najwyższej jakości tworzyw, odporne na rozciąganie i odkształcanie. Mata antypoślizgowa do transportu to produkt, dzięki któremu jeszcze efektywniej zadbać można o stabilność i bezpieczeństwo przewożonego ładunku, tym samym zmniejszając liczbę pasów transportowych potrzebnych do odpowiedniego mocowania.

Maty antypoślizgowe do transportu – jak prawidłowo zainstalować matę?

Aby mata dobrze spełniała swoje zadanie, musi być odpowiednio zainstalowana. W pierwszej kolejności należy przygotować powierzchnię styku, która powinna być czysta, czyli sucha, zamieciona, pozbawiona lodu czy oleistych plam. Jeśli występują na niej tłuste miejsca, plamy te należy odtłuścić i wysuszyć. Następnie powinno się dopasować matę do wielkości powierzchni styku. Warto mieć na uwadze, że mata powinna być równomiernie rozłożona na danej powierzchni, nie może się marszczyć ani rolować. Przed wyruszeniem w trasę, należy przetestować stabilność maty i umieszczonego na niej ładunku. Warto pamiętać o regularnej kontroli jej stanu technicznego. Maty antypoślizgowe do transportu nie nadają się do dalszego użytkowania w przypadku porwania, kruchości, trwałych odkształceń lub wgnieceń, spęcznienia materiału oraz pojawienia się zanieczyszczeń, które mogą mieć negatywny wpływ na współczynnik tarcia.

Mata antypoślizgowa do transportu – wysoka jakość produktów

Cenimy sobie pierwszorzędne produkty oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego nasza mata antypoślizgowa do transportu wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają odpowiednią przyczepność. Jakość oferowanych przez nas produktów to nasz znak rozpoznawczy. U nas nie kupisz przysłowiowego kota w worku, a w pełni sprawdzony i przetestowany produkt najwyższe jakości, co jest gwarancją solidnego zabezpieczenia załadunku i jego stabilności nawet podczas najbardziej ekstremalnych warunków na drodze. Poza matami antypoślizgowymi oferujemy także produkty przystosowane do innych metod mocowanie, takie jak: pasy transportowe spełniające normy unijne dotyczące przewozu i mocowania ładunków, odciągi łańcuchowe, drążki i listwy rozporowe oraz siatki kontenerowe. Z naszymi produktami kompleksowo zadbać można o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku.

Maty antypoślizgowe do transportu – doskonała jakość w przystępnej cenie

Nasz sklep to najwyższej jakości maty antypoślizgowe do transportu, których cena z pewnością Cię zadowoli. Koszt jednej rolki z naszej oferty to zaledwie kilka złotych, a ceny za ten przedmiot nie przekraczają nawet 100 zł. Warto pamiętać, aby przy wyborze odpowiedniej rolki, dopasować ją do wagi przewożonego towaru, ponieważ tylko wtedy odpowiednio spełni ona swoją funkcję. Nie wiesz, jaki produkt z naszej oferty sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Z chęcią udzielimy Ci fachowego wsparcia, pomożemy przy wyborze odpowiedniej techniki mocowania oraz dobierzemy do niej pasujący produkt. Zadzwoń do nas, napisz maila lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowych, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Mata antypoślizgowa do transportu – firma z ponad 30-letnim doświadczeniem

Nasz sklep to ponad kilka tysięcy produktów, które sprawdzą się przy wielu różnych technikach podnoszenia oraz mocowania danego załadunku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obecności w branży jesteśmy uznawani za jednego z czołowych dostawców wysokiej jakości rozwiązań dla bezpiecznego transportu. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanych przez nas produktów i poznania jakości naszego asortymentu.